PIRÓG WYCIĄGA GEJÓW Z SZAFY

Niby przypadkiem, niby od niechcenia tancerz-celebryta wskazał znanych facetów podejrzewanych są o homoseksualizm. Dlaczego? Bo nie chce, żeby się ukrywali. W ten sposób promuje swoją książkę.

Michał Piróg jest zdeklarowanym gejem. Nie ukrywa się, więc stwierdził, że homo zasiedlający media, showbiznes i politykę też powinni się ujawnić. W wywiadzie dla „Wprost” zasugerował, że odmienną orientację posiadają: Mateusz Damięcki, Krzysztof Ibisz, Robert Rozmus, Sławomir Zieliński, zaś Kuba Wojewódzki miał romans z Tomaszem Kammelem. I przypadkiem większość z nich mieszkała obok niego. Nie chciał przyznać się tylko do własnego związku z Piaskiem. Wcześniej pisano, że zawarli pakt milczenia i żaden drugiego nie wyda.

Od rozrywki przeszedł do polityki. Zarzucił prawicowym posłom obłudę. Stwierdził, że wielu z nich to ukryci geje. Potępiają homoseksualizm, a zaraz potem jadą do agencji towarzyskiej, w której zabawiają się z panami. Niby mimochodem wymienił członków LPR – Romana Giertycha i Wojciecha Wierzejskiego. Nie odpuścił też samemu prezesowi PiS – Jarosławowi Kaczyńskiemu. Wspomniał o spotkaniach rzekomo proponowanych mu przez agenta Tomka. Nie darował nawet Władimirowi Putinowi.

W ten sposób Michał promuje swoją autobiografię „Chcę żyć”. Książkę napisała Iza Bartosz, ta sama, która wcześniej opublikowała biografię Katarzyny W. „Wybaczcie mi”. Ciekawe, czy tym razem będzie równie łzawo? Wyciąganie kolegów na siłę z szafy wydaje się tanim chwytem promocyjnym. Jeśli będą chcieli, to sami o sobie opowiedzą. Uszanujmy to, że czyjaś orientacja seksualna jest sprawą intymną i drugiemu nic do tego. Zwłaszcza, że te osoby mogą mieć potem kłopoty, bo w Polsce tolerancja dopiero kiełkuje. Rozumiem, że Michał Piróg jest nieco zdesperowany. Udział w „Tańcu z gwiazdami” nie wypalił, zaś z TVN-u dostał jedynie propozycję nakręcenia filmu dokumentalnego. Może nie będzie miał dużo okazji, żeby promować książkę o sobie. Ale to nie znaczy, że trzeba grzebać kolegom w majtkach i robić za nich zbiorowy coming out.

W kręgach branży rozrywkowej niewiele osób się ukrywa. Większość wie, jaka jest orientacja kolegi czy koleżanki. I nikt nie robi z tego dziwowiska. Wielu piosenkarzy, aktorów, reżyserów, dziennikarzy kocha mężczyzn. Prawie wszyscy projektanci mody są gejami. Można wymieniać dalej – fryzjerzy, styliści, modele, asystenci gwiazd.  Nie zgodzę się jednak z Michałem Witkowskim, który powiedział, że geje, których spotyka w tym świecie, są przychylnie nastawieni, bo też jest  z „branży”. To środowisko, w którym panuje zazdrość, zawiść i pomówienia. Jeden drugiemu podłożyłby świnię, żeby tylko mu zaszkodzić. Podobna sytuacja panuje wśród heteroseksualistów. Taka jest nasza polska mentalność. Daleki jestem od generalizowania, bo wśród gejów zdarzają się naprawdę fajne osoby.

Inaczej należy podchodzić do homoseksualizmu w polityce. I tu się z Michałem zgodzę. W partiach prawicowych aż cuchnie homofobią. Tam roi się od homo, którzy co innego mówią, a co innego robią. Uważam jednak, że przypadki chodzą po ludziach. Wielu parlamentarzystów prędzej czy później odsłoni swoje prawdziwe oblicze. I wtedy będzie wielki wstyd.

Więcej: Michał Piróg nie wstydzi się, że jest gejem i żydem.

Piróg o swojej znajomości z Piaskiem.

11 myśli nt. „PIRÓG WYCIĄGA GEJÓW Z SZAFY

  1. Niech wsadzi sobie kij do tyłka i zamiesza a mrowisko niech zostawi w spokoju, albo niech najpierw usiądzie na mrowisko a potem kijem się niech drapie aż pójdzie do raju z rozkoszy.

  2. No nie wiem czy wszyscy się cieszyli lepiej by było gdyby to potwierdzili to sami. Żyjąc w tym katolskim kraju wcale im się nie dziwię, żywy przykład bokserek który wstąpił do tej niby partii zwanej Solidarna Polska poobijany katol Adamek.

  3. Czy pan Michał jest gejem,czy pochodzi jako Żyd to nieważne ! serce,kultura i podejście do drugiej osoby jest wazne. jest bardzo miły ( a wady ma każdy! ),smieszny i wiele panów mogłoby sie coś od Niego nauczyć.Przesyłam pozdrowienia dla p.MichAŁA I ZYCZĘ POWODZENIA

  4. No to podpisał na siebie „wyrok śmierci”, niektórzy mu nie przebaczą ;-)… no i słusznie, skoro jest „inny” to po co się z tym aż tak obnosić…. chyba tylko dla KASY… ;-))))

  5. ha ha ha nie złe jaja będą jak to jest prawda ,witam nowo poznanych pedałów ,chociaż co do nie których to ich podejrzewałem np;że Pan Jarek to jest Jarosława ,że Pan Kuba to jest Jakubina.

  6. Nie mam nic do gejów. Jestem zdania „ŻYJ I DAJ ŻYĆ INNYM” Ale Pan Piróg właśnie zrobił coś zgoła innego. Powinien uszanować (nawet gdyby) wolność wyboru ukrywania swojej orientacji tych osób. To trochę właśnie tak jak zostało napisane: „podłożenie komuś świni”. Pozdrawiam wszystkich i hetero i homo. Miłego dnia.

  7. A co Was to obchodzi, kto z kim spi? Znajdzcie sobie jakies hobby to wam kroliki po mozgach przestana gonic!!! Wara od lozek innych ludzi!!! Ja spie z moim psem, ktory moralnie i fizycznie jest czysciejszy od wielu ludzi!

  8. Hej, wylukałem stronke dzięki której można prawdopodobne określić położenie wszystkich po ich numerze telefonu: http://www.muc.pl/aek wystarczy aby poszukiwany telefon był włączony. Mi się udało odnaleźć kumpla i był ostro zdziwiony gdy do niego zadzwoniłem i powiedziałem gdzie jest :D

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>